Vyřízení víza – vízum rusko, není další zátěž

Naše firma má stálou strukturu, určitě všichni znáte pojem, žebříčkový systém, kdy zaměstnanec postupně stoupá ve firmě. Můj kamarád docela už je vysoko ve své firmě a musí docela často cestovat a i přesto nikdy nevyřizoval sám vízum, letenky a pojištění. Mě to vždycky překvapovalo, jak dokáže na někoho hodit svoji práci nebo tím pověřit někoho jiného. A ten druhý na to ani nepřijde, že by nemusel vyřizovat to vízum, například vízum rusko. Já si vždycky musím zařídit vše sama a on dokáže tak lidi dokonale přesvědčit. Vízum vyžaduje mnoho úkonů, nevyžaduje to samo Rusko, ale je to zapeklitý byrokratický spletenec a do toho se nikdy nechtěl pouštět můj kamarád, protože nevěděl, že existuje výborná firma, která vyřídí vízum rusko během několika týdnů. Takže doslova si to nemusím vyřizovat sama, netušila jsem to o svém kamarádu, ale poradila jsem mu vše, co je potřeba. Že se má podívat na internetové stránky www.vizumrusko.cz, kde přímo se dostane na stránky jedné výborné firmy, která zprostředkovává a zařizuje především vizum rusko, ale také mu nabídne mnoho doplňkových služeb, jako jsou letenky, ubytování a hotely a cestovní pojištění.  Může přímo objednat vízum rusko online nebo navštívit firmu v Praze nebo ve Zlíně, ale přes internet může využít služby kdekoliv.  Přímo na stránkách nalezne telefonní a emailové spojení, kdyby měl nějaký problém, dotaz, může se na pracovníky s čímkoliv obrátit a mám zkušenost, že je s nimi velmi dobrá komunikace. Jsou ochotní a také své práci rozumí, vizum rusko je jejich doména.

Nalezne na daných stránkách vysvětlení všech druh víz, k dispozici jsou ceníky, za které vízum rusko zařídí. Online si může spočítat cenu víza, letenky, vyhledat nejvhodnějšíí pro něho ubytování a zjistit si všechny potřebné doklady. To vše během několika minut. Byl sám překvapený, že je tady tahle služba a může mít vše pod kontrolou a nespoléhat se na jiné lidi ve firmě.  Podle mých instrukcí vše vyplnil, nachystal si potřebné doklady jako je pas, kopie pasu, fotografie a potřebné dokumenty, vízový formulář. Pozvání do Ruska a cestovní pojištění si nechal zajistit firmou. Jen jsem ho ze své zkušenosti upozornila, že jak musí mít přesně vytisknutý vízový formulář, jaké musí mít okraje apod.

Můj kamarád, protože navštěvuje Rusko častěji, nechal si vyřídit služební vízum- vízum rusko, které potom mohl v klidu předložit na letišti a věnovat se dál svým povinnostem.

V této době si už vyřizuje vízum rusko také sám a všechny teď zase on uklidňuje okolo, že vyřízení víza se nemusejí vůbec obávat.