Víza do Ruska – Vítejte

Vítejte na našich stránkách, na kterých nabízíme komplexní podporu pro vyřízení víz do Ruska. Pro podnikatele a soukromé osoby tedy nabízíme kompletní vízový servis pro cestování vstupu do Ruské federace. Pravidla pro vydávání víz do Ruska jsou upravena dohodou ze dne 1. června 2007 a jsou další změnou vízového režimu zavedeného v roce 2000. Vydávání ruských víz v České republice zajišťují Generální konzuláty Ruské federace v Praze, Brně a Karlových Varech. Nově také nabízíme vízum do Ruska: Vízum do Ruska

Turistická víza do Ruska

Nabízíme zprostředkování Turistická víza do Ruska, které je udělováno na pobyt v Rusku maximálně do jednoho měsíce. Nabízíme nejvýhodnější ceny a dobu vyřízení víz.

Služební víza do Ruska

Nabízíme také zprostředkování Služební víza do Ruska. Služební víza do Ruska mohou být udělena na měsíční až roční pobyt, s jedním nebo více vstupy. Nabízíme nejvýhodnější ceny a dobu vyřízení víz.

Pozvání do Ruska

Na turistické vouchery a pozvání pro služební vízum využíváme služeb našeho partnera. Více informací o službách pro pobyt v Rusku se dozvíte na stránkách: Pozvání do Ruska.

Letenky do Ruska

Kromě vízového servisu zajišťujeme také letenky a to jak do Ruska tak v rámci ruské vnitrostátní dopravy.

Jízdenky na vlak v Rusku

Další užitečnou internetovou aplikací může být rezervace a prodej jízdenek na vlak v Rusku. Na stránkách www.partnercis.com můžete nalézt přehled železničních spojení v Ruské federaci, případně si i zakoupit jízdenku na vlak v Rusku. Výhodou je přehledný a jednoduchý online systém umožňující zakoupit si jízdenku na vlak v rusku prostřednictvím platební karty visa.

Naši partneři:

Vízum do ruska, ruske vizum na dlouhodébé i krátkodobé pobyty

Víza a pozvání do Ruska, ubytování, letenky a jízdenky.

Turistická a služební víza do Ruska. Pozvání a registrace.

 

 

Aktuality

Vízum do Ruska

12.07.2012 08:50

  Vízum do Ruska má pro krátkodobé pobyty v Ruské federaci (RF) dva režimy. Jedná se…

Napište nám!

23.01.2010 23:49

Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše…

Fotogalerie: Vízа do Ruska – úvod

Tato fotogalerie je prázdná.